Kontakt do rzeczoznawcy budowlanego i majątkowego

Szacowanie nieruchomości i ekspertyzy budowlane

Jako rzeczoznawca budowlany i majątkowy wykonuję ekspertyzy budowlane, opinie techniczne, inwentaryzacje budowlane i oceny robót budowlanych oraz wyceny nieruchomości.

Współpracuję z Klientami z Warszawy i województwa mazowieckiego. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub  za pośrednictwem formularza kontaktowego. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania i przedstawię szczegóły mojej oferty. Mogą Państwo zaufać mojemu wieloletniemu doświadczeniu i kompetencjom.

J.P. Praxis 
Adres: ul. Kieślowskiego 3d/33 , 02-962 Warszawa
tel.: 602 799 963
e-mail: jpwyc@wp.pl

Godziny otwarcia biura:

poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

sobota: 8.00 – 16.00

Lokalizacja biura rzeczoznawcy budowlanego


Wyświetl większą mapę

Zapytaj o wyceny majątkowe:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.ekspertyzy.waw.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez J.P. PRAXIS DR INŻ. JAN PAWŁOWSKI WYCENY NIERUCHOMOŚCI EKSPERTYZY BUDOWLANE, Kieślowskiego 3D m. 33 02-962 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem jpwyc@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

budynek jednorodzinny